Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2022 MEXC Dünya Kupası Vadeli İşlemlerde Alım Satım Yarışması
#1
em8l297.jpeg


2022 MEXC Dünya kupası vadeli işlemlerde alım satım yarışması

Dünya'da lider sıralara oturan borsa sahibi MEXC 2022'yi güzel bir yarışma ile devam ettiriyor. Herkesin bildiği üzere son zamanlarda %1200 yükselme gösterip müşterilerine %50 net kazanç sağlayan MEXC Latin Amerika borsasında 2. sırada yer alırken Amerika borsasında ilk 5'de bulunmakta.
Muhteşem borsa sahibini  MEXC'in bu yarışması ise Dünya kupası vadeli işlemlerde alım satım yarışmasıdır. Kayıt tarihi 25 Kasım 03.00'da başlayacak olan bu yarışma 19 Aralık 02.55'de kayıdı sonlandıracaktır.

Yarışma tarihi ise 1 Aralık 03.00 - 19 Aralık 03.00 arasındadır. Bu yarışmanın büyük ödülünü merak ediyorsunuz tabiki, yarışmanın büyük ödülü 100 BTC'den oluşmaktadır.Katılım şartları kolay şeylerden oluşan bu yarışmaya katılmak için MEXC vadeli işlemlerde 300 USDT kaydınızın olması gerekmektedir. Herkese kazanç sağlayan bu borsa sisteminin sizi de kesinlikle mutlu edeceğine inanabilirsiniz.
MEXC'den kısaca bahsetmek gerekirse 2018 yılında kripto varlık alım satım üzerine kurulan bir platformdur.

Ekip yetmişten fazla ülkede altı milyondan fazla üyeye hizmet vermektedir ve 2019 itibari ile büyük gelişmeler kaydetmiştir.
Borsa üyelerinin göz bebeği haline gelen MEXC en iyi projeleri seçerek herkesin yatırımına değer katıyor ve tüm üyeleri mutlu ediyor.

Risk Uyarısı


Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM


Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping